Prodejna a půjčovna šatů i doplňků

  ÚVOD
SVATBA
SPOLEČENSKÉ
    UDÁLOSTI

CENÍK
VÁŠ NÁZOR
KONTAKT
FOTOGALERIE
©

Váš názor

Jste návštevník naší stránky, napište nám svůj názor či otázku


Strana: , , , ,


Bára II.

Tak já si dovolím reagovat na jmenovkyni - dnes jsem si vybrala. Je pravda, že na paní jsme chvilku čekaly (ale v cukrárně u kafíčka, takže to šlo přežít :c) a děti měla s sebou obě, ale byla velice ochotná, milá a vstřícná a vydržela se mnou snad desatere šaty, i když jsem si nakonec podle očekávání vzala ty první :c). Takže ode mě palec nahoru :c)

Pridané:
18:06 23.6.2010


Bára

Před dvěma měsíci se mi vdávala sestra. Popelka byla půjčovna, na kterou jsme sázely. Vyrazily jsme normálně ve všední den, podle všeho v otevírací době... Kolem salonu jsme chodily půl hodiny, telefonovaly na uvedené číslo - a nic. Obrátily jsme se na patě a pořídily jinde. O něco později sháněla šaty známá. S paní byla domluvená na konkrétní hodinu - a čekala na ni přes půl hodiny venku přede dveřmi. A pak ještě svědkyně-doprovod hlídala její dítě. No, tak si říkám, po tom, jakou chválu tu čtu, jestli to není jiný podnik...

Pridané:
17:30 21.6.2010


Mája

Já myslím, že to chce určitě mrknout do salónku a vyzkoušet. Fotky jsou jedna věc a realita druhá.. Šaty tu mají opravdu nádherný a s obsluhou mám také velmi dobrou zkušenost. Já mám zde vybráno a doufám, že budoucí choť bude mrkat :)

Pridané:
13:09 2.4.2010


Žabka

Dobrý den! Chtěla bych pochválit Váš salon. Je sice maličký, ale plno krásných šatů a jsem velice ráda, že jsem Vás navštívila. Sice po zhlédnutí stránek, jsem si říkala, že to vůbec nemá cenu, ale když jsem jela kolem, tak mě zaujala výloha. Tak jsem zašla a vybrala si. Vážně ty stránky by potřebovaly změnu.

Pridané:
8:31 26.2.2010


MILAN

NEDAVNO JSEM SE ZENIL A SVATEBNI SATY MAME Z POPELKY. SUPR OBSLUHA!!! NEVESTA BYLA SPOKOJENA A JA TAKY ! JEN FOTKY PREDELAT ! JINAK OPRAVDU SUPR !!!

Pridané:
13:28 9.4.2009


tykina

Na tenhle salonek si nemůžu stěžovat...je to tam úžasný nikam jinam bych nešla...mají moc krásný šatičky a obsluha je podle mého výborná...

Pridané:
21:08 12.11.2008


Majca

Holky já nevím co mate s tou obsluhou...? Já sem moc spokojena. Pani Terezka mne dobře poradila. Dekuji.

Pridané:
19:42 27.9.2008


webmaster

Vážené dámy, tieto stránky majú byt inšpiráciou k osobnej návšteve, v žiadnom prípade neprevádzkujeme katalóg na nákup z domu. Preto sa na fotografiách objavuje len zlomok z veľkého počtu našich šiat a nie sú fotené podrobne.

Pridané:
9:50 22.9.2008


Nella

Dobrý den, chtěla bych pochválit Váš salon jen se o hrazuji na obsluhu jinak šaty moc pěknné a ty vaše strány bych doporučila předělat nebo je zrušte , fotky hamba a dále se nechci vyjadřovat vím o čem mluvím škoda zajela jsem také jinám obsluha mi nesedla.

Pridané:
18:23 21.9.2008


aranka

Mají krásné šaty,ale přímo v pujčovně.Uvítala bych trochu profesionálnější příptup.Tak jsem zajela jinam,škoda.

Pridané:
8:10 22.4.2008


Príspěvky vyjádřují názory svých autorů, nejsou moderovány. Správce nemůže ovlyvnit jejich obsah.Vyhrazuje si ale právo příspěvky odstraňovat. Urážlivé, vulgární či rasistické texty budou pravidelně mazány. Stejně tak příspěvky nesouvisící s naší firmou. .

Správce může přidat svou odpověď. Takový text bude nadepsán "Odpovída:".

Zde přidajte svůj příspěvek...

Zadejte prosím vše označeno *

Autor príspěvku:*
Kontakt (mail/telefon):*
Text:
*